2011.03.16 „Delfi“ internetiniame tinklalapyje paskelbtame A.Bilotaitės straipsnyje „Valdininkų reputacija turi būti reguliuojama ir įstatymu“ buvo nurodyta, kad Nusikalstamų veikų žinybinio registro duomenimis 2010 metais trylika Valstybės saugumo departamento pareigūnų buvo įtariami nusikalstamos veikos padarymu.

VSD generalinis direktorius G.Grina kreipėsi į Nusikalstamų veikų registrą kontroliuojančią Vidaus reikalų ministeriją, prašydamas pateikti konkrečius duomenis apie statistikoje paminėtus VSD pareigūnus.

Vidaus reikalų ministerijos atsakyme konstatuota, kad Registro statistika buvo klaidinga – patikslinus nustatyta, kad 2010 metais nuskalstamos veikos padarymu įtarti ne trylika, o du VSD pareigūnai. Vidaus reikalų ministerijos rašte patikinta, kad po pastebėtų klaidingai įrašytų duomenų, bus sugriežtinta Nusikalstamų veikų žinybinio registro kontrolė.

Valstybės saugumo departamentas informuoja, kad minėtų dviejų VSD pareigūnų atžvilgiu ikiteisminiai tyrimai buvo pradėti pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 1 dalį – dėl eismo įvykio, kurio metu buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata. Vienas pareigūnas darbo santykius su Departamentu yra nutraukęs, o kito atžvilgiu ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas šalių susitarimu (atlyginus materialinę ir moralinę žalą).