Norėdami dalyvauti atrankoje į tarnybą (darbą) Valstybės saugumo departamente, užpildykite elektroninį klausimyną

Klausimyno pavyzdį rasite čia.

Klausimyno pildymo instrukcija ir pasirašymas:

Pastaba: jeigu prie sistemos jungiatės mobiliuoju įrenginiu, nusistatykite kompiuterio režimą.

 1. Spauskite nuorodą.
 2. Spauskite „Prisijungti“, pasirinkite prisijungimo prie Elektroninių valdžios vartų būdą, prisijunkite, spauskite „Sutinku“ su duomenų teikimu, spauskite „Patvirtinti“ savo tapatybę ir pradėkite pildyti klausimyną paspausdami „Gerai“ (jeigu neatsidaro sutikimo dėl klausimyno pildymo lentelė, neatsijungiant nuo sistemos, dar kartą paspauskite duotą nuorodą).
 3. Užpildę visus laukus spauskite „Toliau“, norėdami pataisyti pateiktą informaciją, spauskite „Grįžti“, užpildę klausimyną spauskite „Baigti klausimyno pildymą“.
 4. Spauskite „Sutinku“ pasirašyti dokumentą skaitmeniniu parašu ir spauskite „Pasirašyti“.
 5. Peržiūrėkite užpildytą klausimyną ir spauskite „Toliau“, jeigu norite klausimyną koreguoti, spauskite „Atšaukti“ ir pakoreguokite.
 6. Pasirinkite vieną iš siūlomų pasirašymo būdų ir spauskite „Toliau“, suveskite savo duomenis ir užbaikite pasirašymo procesą.

 Pasirašymas naudojantis Smart-ID parašu (plačiau apie Smart-ID):

 1. Užpildykite klausimyną ir spauskite „Baigti klausimyno pildymą“.
 2. Spauskite „Sutinku“ pasirašyti dokumentą skaitmeniniu parašu ir spauskite „Pasirašyti“.
 3. Peržiūrėkite užpildytą klausimyną, išsisaugokite pdf dokumentą, pasirašymą galite nutraukti spausdami „Atšaukti“.
 4. Atsidarykite svetainę Dokobit.
 5. Spauskite „Pradėti dabar“ (jeigu jau naudojatės Dokobit, spauskite „Prisijunk“), nurodykite Smart-ID prisijungimo būdą ir asmens kodą. Pirmą kartą jungiantis sistema paprašys el. pašto ir atsiųs patvirtinimo nuorodą, kurią paspauskite. Jungiantis su Smart-ID ekrane rodomas skaičius turi sutapti su rodomu programėlėje. Jeigu sutampa, suveskite prašomą PIN kodą.
 6. Pasirinkite, kad bus pasirašomas pdf dokumentas, užpildykite reikiamus laukus (pasirašyti iki – nurodykite 1-2 dienas), įkelkite pasirašomą dokumentą ir nurodykite, kad bus pasirašoma pažangiuoju parašu.
 7. Spauskite „Pasirašyti“. Kaip ir prisijungiant reikės įvesti PIN kodą. Pasirašytą dokumentą parsisiųskite ir pateikite VSD naudojantis svetaine e.pristatymas. Paprastas el. paštas vengtinas dėl nesaugumo.