Jūs esate:

Karjera

Siūlomos pozicijos

Siūlomos pozicijos

VSD karjeros vizualas

Valstybės saugumo departamentas siūlo prisidėti prie ypatingos misijos ir unikalių projektų. Kviečiame tapti žvalgybos pareigūnu ir prisidėti prie valstybės saugumo stiprinimo.

Žvalgyboje pritaikomi ir panaudojami visi žmonių gebėjimai, todėl savo pareigūnams siūlome labiausiai asmenines ir profesines savybes bei žinias atitinkantį ir atskleidžiantį darbą, o iš jų tikimės lojalumo Lietuvos valstybei ir jos įstatymams, sąžiningai ir laikantis pagarbos principų tarnauti valstybei ir jos žmonėms, kompetentingai vykdyti patikėtas užduotis. Tikslų siekiame dirbdami komandoje, pasitelkdami žmonių talentą ir technologijų galimybes.

Pagal LR žvalgybos įstatymą kandidatas į žvalgybos pareigūnus:

  • turi būti Lietuvos Respublikos pilietis;
  • turi būti būti nepriekaištingos reputacijos;
  • amžius – ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 55 metų;
  • atitikti reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti su įslaptinta informacija.

Nuolat ieškome ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos žvalgybos komandos:

  • žvalgybos ir kontržvalgybos pareigūnus (-es);
  • informacinių technologijų specialistus (-es).

Atsiųsk mums savo CV el. paštu [email protected]

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais