Valstybės saugumo departamento direktorių Darių Jauniškį Lietuvos ekspertai įvardijo įtakingiausiu iš valstybės pareigūnų ir tarnautojų.

Apklausą atliko žurnalas „Reitingai“ gegužės – birželio mėnesiais, jos rezultatus skelbia naujienų portalas „Delfi“. Tyrimo metu apklausti 893 respondentai – politikai, verslininkai, žurnalistai ir kultūrininkai.

Antruoju tarp įtakingiausių pareigūnų ir tarnautojų tyrime įvardintas Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Žydrūnas Bartkus, trečiuoju – Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

„Manau, tai yra visos Lietuvos žvalgybos bendruomenės veiklos įvertinimas. Dėkoju už jį. VSD devizas yra „Tėvynė ir tiesa“, juo ir vadovaujamės, siekdami savo Valstybės ir jos piliečių gerovės. Būsiu laimingas, jeigu sąžiningu Žvalgybos darbu ir įstatymo suteiktais įgaliojimais pasiektas pasitikėjimas padės geriau sutelkti valstybės institucijas ir visuomenę bendram tikslui – saugiai, demokratiškai ir klestinčiai Lietuvai“, – tyrimo rezultatus „Delfi“ komentavo D. Jauniškis.

Žurnalo „Reitingai“ atliktoje ekspertų apklausoje D. Jauniškis buvo pirmasis ir 2018 metais. Pernai jis įvardintas trečiuoju.