Jūs esate:

Karjera

Tapk žvalgybos dalimi

TAPK LIETUVOS ŽVALGYBOS DALIMI

Valstybės saugumo departamentas siūlo karjerą žmonėms, kurie ieško unikalios misijos ir išskirtinių iššūkių. Esame civilinė žvalgybos institucija, atliekanti užduotis ir siekianti pokyčių, kurie stiprintų mūsų saugumą ir saugotų demokratiją. Didžioji mūsų darbo dalis yra nematoma, o kasdienio darbo tikslas – laiku nusiųsti perspėjimą, užbėgant už akių ir užkertant kelią grėsmėms valstybės saugumui. Todėl sakome, kad mums dažniausiai svarbiausi yra tie įvykiai, kurie niekada neįvyksta.

VSD karjeros vizualas

Kodėl verta mus rinktis?

VSD karjeros vizualas
Prasminga misija, kuri įkvepia

Mus įkvepia misija – bet kokiomis sąlygomis rinkti ir teikti žvalgybos informaciją sprendimų priėmėjams ir stiprinti valstybės saugumą šiandien ir ateityje. Norėdami apsaugoti valstybę ir jos piliečius turime pažinti mums kylančius pavojus ir grėsmes. Dirbame kaip komanda vardan bendro rezultato ir kiekvieno komandos nario indėlis yra svarbus.

VSD karjeros vizualas
Įvairovė, kuri atveria galimybes

Karjera VSD yra unikali dėl savo įvairovės. Sritys, kuriose galite atsiskleisti ir prisidėti prie saugios valstybės kūrimo yra labai plačios: žvalgybinė veikla, kontržvalgyba, kibernetinis saugumas, kova su terorizmu, analitika, kalbos, personalo vystymas, psichologija, teisė, administracinė veikla, fizinė sauga ir pan. Mūsų pasaulis kasdien keičiasi, todėl kiekviena diena žvalgyboje gali tapti įdomiu nuotykiu ir nepaprasta patirtimi. Čia atsiveria galimybės taikyti unikalias žinias, savo patirtį ir asmeninę iniciatyvą, kad padėtumėt įgyvendinti mūsų misiją. Jeigu norite prie to prisidėti, tikėtina, esate tas, kurio mes ieškome.

https://www.vsd.lt/wp-content/uploads/2024/05/diference-2@2x@2x.png Mūsų skirtumuose – mūsų stiprybė

Žvalgyboje įgūdžiai ir gebėjimai gali būti panaudojami įvairiai ir nenuspėjamai. Todėl nepriklausomai nuo to, ką studijavote, ar turite darbo patirties ar ne, galime pasiūlyti labiausiai asmenines ir profesines savybes, žinias, įgūdžius atitinkantį ir gebėjimus atskleidžiantį darbą.

VSD yra laukiami įvairaus išsilavinimo ir kvalifikacijos, motyvuoti, sąžiningi, atsidavę komandiniam darbui, lankstūs, inovatyvūs, dinamiški ir nepriekaištingos reputacijos Lietuvos piliečiai.

https://www.vsd.lt/wp-content/uploads/2024/05/education-01@2x@2x.png Tobulėjimas ir augimas, kuris motyvuoja

Žvalgybos bendruomenę vienija nenumaldomas alkis žinioms. Nuolatinis naujų idėjų ieškojimas ir skirtingų metodų naudojimas, gebėjimų ir profesionalumo auginimas padeda įveikti kliūtis, kurias turime įveikti vardan sėkmės. Darbas su ypač skvarbiomis tyrimų priemonėmis ir išskirtinėmis užduotimis reikalauja aukščiausio lygio pareigūnų mokymų ir jų ugdymo, kuris yra ilgas, nuolatinis ir nesibaigiantis procesas. Daugumą specifinių profesinių žinių ir įgūdžių galima įgyti tik VSD.

VSD
Mums rūpi darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra

Nors romanuose ir filmuose mėgstama vaizduoti žvalgybą kaip darbą, kuris niekada nesibaigia, realybė dažniausiai kitokia. Kai kurios užduotys iš tikrųjų gali būti vykdomos neįprastu laiku, tačiau dauguma žvalgybos pareigūnų dirba įprastu laiku ir ilsisi poilsio dienomis. Tiesą sakant, mūsų darbo slaptumas yra didelis privalumas – darbo ne tik nebūtina, bet ir negalima neštis į namus.

Vertybės, kurios padeda pasiekti geriausių rezultatų
Lojalumas

Žvalgybos pareigūnų ištikimybė ir atsidavimas Lietuvos valstybei.

Sąžiningumas

Garbingai ir laikantis aukščiausių moralės principų naudoti suteiktas teises ir galias valstybės saugumui užtikrinti.

Kompetencija

Žvalgybos pareigūnų profesionalus ir kūrybiškas užduočių vykdymas, nuolatinis tobulėjimo siekis.

Pagarba

Pagarba Lietuvos Konstitucijai, įstatymams, žmogaus teisėms ir laisvėms vykdant savo veiklą.

Naudos

Dviguba varnelė
Tobulėjimo galimybės

Mes orientuojamės į nuolatinę pažangą, todėl daug dėmesio skiriame pareigūnų mokymams, kompetencijos ugdymui ir karjeros augimo galimybėms. Vykdome mokymus vidiniame mokymo centre, išorėje ir bendradarbiaudami su partneriais. Suteikiame galimybės siekti vertikalios ir horizontalios karjeros.

Dviguba varnelė
Sportas ir sveikata

Mums rūpi mūsų žmonių sveikata. Turime sporto sales, komandines sportines veiklas, sudarome galimybes ugdyti bei lavinti šaudymo gebėjimus. Reguliariai organizuojamas sveikatos patikrinimas, galimybės nemokamai skiepytis nuo gripo.

Dviguba varnelė
Darbo lankstumas

Galimybės tartis dėl darbo grafiko esant individualiems poreikiams.

Dviguba varnelė
Mentorystė

Mums rūpi naujų kolegų integracija. Naujai priimtam kolegai yra skiriamas kuratorius, kuris padeda įsilieti į komandą ir atsako į iškylančius klausimus.

Dviguba varnelė
Garantijos ir investicija į ateitį

Suteikiamos iki 45 kalendorinių dienų atostogos, papildomos laisvos dienos, auginantiems vaikus. Kiekvienas pareigūnas, ištarnavęs bent 5 metus užsitikrina valstybinę pensiją.

Dviguba varnelė
Vidinė kultūra ir tradicijos

Stipriname komandinę dvasią rengdami bendras šventes, minėdami profesines dienas, organizuodami kitus susibūrimus.

Komanda

Mūsų komanda
34

%

moterų

66

%

vyrų

Vidutinis VSD pareigūnų amžius
41

metai

Žvalgybos pareigūnų yra įgiję aukštąjį universitetinį išsilavinimą
97

%

Komandos narių yra įgiję magistro ar daktaro laipsnį
65

%

Ar žinai?

1

Mūsų lotyniškas šūkis „Patria et veritas“ reiškia „Tėvynė ir tiesa“.

2

Lojalumas, sąžiningumas, kompetencija ir pagarba – vertybės, kurios mus jungia ir padeda pasiekti geriausių rezultatų.

3

Kandidatuoti į žvalgybos pareigūnus gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai, kurių amžius – nuo 18 iki 55 metų.

4

Darbo patirtis nėra lemiamas kriterijus atrenkant žvalgybos pareigūnus. Mes didelį dėmesį skiriame motyvacijai ir asmeninėms kandidato savybėms, kurias sieksime išnaudoti geriausiai.

5

VSD dirba žvalgybos pareigūnai ir asmenys, dirbantys pagal darbo sutartis. Didžiausia dalis VSD pareigūnų yra sukaupę 11–24 m. darbo patirtį.

6

Valstybės saugumo departamento veikla apima žvalgybą, kuri orientuota į išorės grėsmių nacionaliniam saugumui nustatymą ir vertinimą, ir kontržvalgybą, kuri yra orientuota į vidaus grėsmes, jų prevenciją ir šalinimą.

7

Didžioji mūsų darbo dalis yra nematoma. Visos valstybės, taip pat ir Lietuva, laiko paslaptimi savo žvalgybos institucijų taikomą žvalgybos taktiką ir šių institucijų turimas žvalgybos galimybes. Tai daroma siekiant apsisaugoti nuo priešiškų veiksmų.

Tapk Lietuvos žvalgybos dalimi

Valstybės saugumo departamentas siūlo karjerą žmonėms, kurie ieško unikalios misijos ir išskirtinių iššūkių. Esame civilinė žvalgybos institucija, atliekanti užduotis ir siekianti pokyčių, kurie stiprintų mūsų saugumą ir saugotų demokratiją.

VSD karjeros vizualas
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais